Seesee Cup Ranč Radana 1.10.2022 - Online program

Začátek programu 8:30

Starty zamíchány 2022-10-01 08:07:22

Online harmonogram zobrazuje pouze třídy, ve kterých je přihlášen alespoň 1 startující. Kompletní seznam disciplín naleznete v přihlášce
Klikněte na název disciplíny, pro zobrazení startovní listiny
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
17 Markéta Šárová Grace of joy Dokončil 2
24 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 4
22 Nicola Píšová HOWBOUTTHISGOODTIMES Dokončil 3
5 Ketrin Jedličková Miss Angel Hancock Dokončil 5
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 1
23 Kateřina Rudolfová GG Legacy Moon Zip Dokončil 7
14 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 6
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
30 Zuzana Vokurková Pepsi Blue Bay Dokončil 2
24 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 4
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 5
14 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 3
57 Klára Polívková Mia Zip Me Impack Dokončil 6
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 1
27 Adéla Vokurková Lassi King Luck Dokončil 10
56 Štěpánka Ramajzlová Miss Bonie Valentine Dokončil 9
47 Pavlína Tislická Morgan N´ Lena Dokončil 8
23 Kateřina Rudolfová GG Legacy Moon Zip Dokončil 11
16 Andělka Niklova Legacy Nascha Impack Dokončil 7
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
59 Ella Jarolímková Miss Bonie Valentine Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
38 Ilona Špániková Dante-S Dokončil 1
11 Eva Malá EMMH Chloé La Femme Dokončil 3
6 Petra Jedličková Tamara Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
11 Eva Malá EMMH Chloé La Femme Dokončil 4
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 1
36 Adéla Kopecká Buddy Dokončil 7
38 Ilona Špániková Dante-S Dokončil 6
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 2
20 Nina Zajícová Laňka Dokončil 8
17 Markéta Šárová Grace of joy Dokončil 3
30 Zuzana Vokurková Pepsi Blue Bay Dokončil 5
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 1
38 Ilona Špániková Dante-S Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
14 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 3
22 Nicola Píšová HOWBOUTTHISGOODTIMES Dokončil 1
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 2
Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
27 Adéla Vokurková Lassi King Luck Dokončil 5
33 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 3
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 4
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 2
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 6
22 Nicola Píšová HOWBOUTTHISGOODTIMES Dokončil 1
Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
16 Andělka Niklova Legacy Nascha Impack Dokončil 3
57 Klára Polívková Mia Zip Me Impack Dokončil 1
34 Sára Horáková Jája Dokončil 7
8 Eliška Krysmanová Mr Suprise Gin Dokončil 8
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 6
36 Adéla Kopecká Buddy Dokončil 5
18 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil 4
39 Kristýna Dokoupilová Pepsi Special Gold Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
34 Sára Horáková Jája Dokončil 10
47 Pavlína Tislická Morgan N´ Lena Dokončil 4
18 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil 3
44 Franciska Frantalova Sparrow Bill Dokončil 9
42 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 5
37 Barbora Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 8
39 Kristýna Dokoupilová Pepsi Special Gold Dokončil 2
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 6
16 Andělka Niklova Legacy Nascha Impack Dokončil 7
57 Klára Polívková Mia Zip Me Impack Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 1
20 Nina Zajícová Laňka Dokončil 5
36 Adéla Kopecká Buddy Dokončil 3
18 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil 8
45 Gabriela Frantalova Ryan the King Dokončil 4
33 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 7
90 Radka Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 9
29 Martin Pokorný Cats Little P Dokončil 6
46 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
90 Radka Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 2
29 Martin Pokorný Cats Little P Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
16 Andělka Niklova Legacy Nascha Impack Dokončil 1
42 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 6
8 Eliška Krysmanová Mr Suprise Gin Dokončil 9
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 4
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 5
47 Pavlína Tislická Morgan N´ Lena Dokončil 2
56 Štěpánka Ramajzlová Miss Bonie Valentine Dokončil 10
57 Klára Polívková Mia Zip Me Impack Dokončil 7
34 Sára Horáková Jája Dokončil 8
39 Kristýna Dokoupilová Pepsi Special Gold Dokončil 3
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
36 Adéla Kopecká Buddy Dokončil 3
33 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 6
46 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 2
29 Martin Pokorný Cats Little P Dokončil 4
8 Eliška Krysmanová Mr Suprise Gin Dokončil 5
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
8 Eliška Krysmanová Mr Suprise Gin Dokončil 2
47 Pavlína Tislická Morgan N´ Lena Dokončil 1
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
29 Martin Pokorný Cats Little P Dokončil 1
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
42 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
29 Martin Pokorný Cats Little P Dokončil 2
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
46 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 3
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
29 Martin Pokorný Cats Little P Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
37 Barbora Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 3
20 Nina Zajícová Laňka Dokončil 2
45 Gabriela Frantalova Ryan the King Dokončil 5
57 Klára Polívková Mia Zip Me Impack Dokončil 1
90 Radka Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 4
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
20 Nina Zajícová Laňka Dokončil 1
57 Klára Polívková Mia Zip Me Impack Dokončil 3
90 Radka Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 2
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
8 Eliška Krysmanová Mr Suprise Gin Dokončil 19
30 Zuzana Vokurková Pepsi Blue Bay Dokončil 4
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 13
9 Patricie Plášilová Miss Angel Hancock Dokončil 17
16 Andělka Niklova Legacy Nascha Impack Dokončil 2
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 3
21 Natálie Veselá Tamara Dokončil 7
76 Natálie Kolibová Blue Rocket Snowhite Dokončil 18
27 Adéla Vokurková Lassi King Luck Dokončil 5
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 6
39 Kristýna Dokoupilová Pepsi Special Gold Dokončil 14
57 Klára Polívková Mia Zip Me Impack Dokončil 10
24 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 1
44 Franciska Frantalova Sparrow Bill Dokončil 9
42 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 11
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 8
14 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 11
34 Sára Horáková Jája Dokončil 16
23 Kateřina Rudolfová GG Legacy Moon Zip Dokončil 15
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 3
24 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 1
23 Kateřina Rudolfová GG Legacy Moon Zip Dokončil 6
76 Natálie Kolibová Blue Rocket Snowhite Dokončil 5
22 Nicola Píšová HOWBOUTTHISGOODTIMES Dokončil 8
17 Markéta Šárová Grace of joy Dokončil 4
14 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 7
5 Ketrin Jedličková Miss Angel Hancock Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
38 Ilona Špániková Dante-S Dokončil 1
6 Petra Jedličková Tamara Dokončil 2
11 Eva Malá EMMH Chloé La Femme Dokončil 3
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 1
38 Ilona Špániková Dante-S Dokončil 2
81 Petra Svejkovská Blue Rocket Snowhite Dokončil 3
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 8
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 6
33 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 7
11 Eva Malá EMMH Chloé La Femme Dokončil 4
17 Markéta Šárová Grace of joy Dokončil 5
89 Petra Svejkovská My dancing gift Dokončil 9
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 1
38 Ilona Špániková Dante-S Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
7 Matěj Duchoň Tamara Dokončil 1
19 Natálie Knauerová Tamara Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
19 Natálie Knauerová Tamara Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 4
44 Franciska Frantalova Sparrow Bill Dokončil 8
39 Kristýna Dokoupilová Pepsi Special Gold Dokončil 1
34 Sára Horáková Jája Dokončil 2
18 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil 5
37 Barbora Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 6
43 Felicie Frantalova Sparrow Bill Dokončil 7
42 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 3
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
90 Radka Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 3
45 Gabriela Frantalova Ryan the King Dokončil 4
6 Petra Jedličková Tamara Dokončil 1
28 Jitka Vokurková Lassi King Luck Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
47 Pavlína Tislická Morgan N´ Lena Dokončil 2
89 Petra Svejkovská My dancing gift Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
37 Barbora Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 6
46 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 1
43 Felicie Frantalova Sparrow Bill Dokončil 7
18 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil 3
33 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 5
12 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 2
90 Radka Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 4
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
90 Radka Gerstnerová Ronnie Red Bar Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
46 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 1
29 Martin Pokorný Cats Little P Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
14 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 2
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 3
24 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
40 Anna Janouškovcova Sweety Rocket Jewel Dokončil 2
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 1
14 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 3
24 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 4
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
11 Eva Malá EMMH Chloé La Femme Dokončil 3
13 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 1
39 Kristýna Dokoupilová Pepsi Special Gold Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet