Seesee Cup Farma Ptýrov 25.6.2022 - Online program

START SOUTĚŽÍ V 8:00

Starty zamíchány 2022-06-25 07:59:50

Online harmonogram zobrazuje pouze třídy, ve kterých je přihlášen alespoň 1 startující. Kompletní seznam disciplín naleznete v přihlášce
Klikněte na název disciplíny, pro zobrazení startovní listiny
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
49 Marek Nekola QT Jasper Unique Dokončil 1
18 Anna Janouškovcová Sweety Rocket Jewel Dokončil 2
19 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 3
22 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 6
75 Tereza Zítková Divine Nessie Sunnyday Dokončil 8
1 Ketrin Jedličková Miss Angel Hancock Dokončil 4
47 Nela Nekolová QT Power Joker Dokončil 5
70 Barbora Laláková Ginger Blues Legacy Dokončil 7
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
19 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 5
4 Magdaléna Hönigová QT Jasper Unique Dokončil 6
47 Nela Nekolová QT Power Joker Dokončil 10
74 Adéla Vokurková Lassi King Luck Dokončil 9
17 Anna Janouškovcová Johanka DY Dokončil 2
68 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil 7
31 Markéta Suchánková Royal Ruby Jean Dokončil 8
73 Zuzana Vokurková Pepsi Blue Bay Dokončil 4
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 3
48 Nela Nekolová QT Jasper Unique Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
59 Ema Štrojsová RPJ Eddy Kings Dokončil 1
71 Klára Princová Little Dancing Vanila Dokončil 1
79 Nella Moločanová Regally Inner Greggo Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
49 Marek Nekola QT Jasper Unique Dokončil 2
46 Ilona Špániková Ilona Špániková Dante- S Dokončil 3
65 Eva Malá EMMH Chloè La Femme Dokončil 4
6 Petra Jedličková Tamara Dokončil 5
50 Marek Nekola QT Power Joker Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
39 Dominika Kašková JR Only Penelope Dokončil 0
46 Ilona Špániková Ilona Špániková Dante- S Dokončil 5
32 Markéta Šárová Gábina Dokončil 0
52 Adéla Kopecká Buddy Dokončil 3
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 2
2 Nina Zajícová Laňka Dokončil 0
47 Nela Nekolová QT Power Joker Dokončil 1
65 Eva Malá EMMH Chloè La Femme Dokončil 4
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
39 Dominika Kašková JR Only Penelope Dokončil 4
48 Nela Nekolová QT Jasper Unique Dokončil 1
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 2
20 Nicola Píšová Brindle Seesee Dokončil 3
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
22 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 1
45 Daniela Princová Little Dancing Vanila Dokončil 3
18 Anna Janouškovcová Sweety Rocket Jewel Dokončil 2
Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
5 Tomáš Pešek Stormy Zip Dokončil 2
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 5
39 Dominika Kašková JR Only Penelope Dokončil 6
64 Veronika Pánková Brindle Seesee Dokončil 3
51 Natálie Ritschelová Mac Quade Bears Dokončil 7
68 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil 8
63 Tomáš Pešek RR Suggest The Best Dokončil 1
37 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 4
Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
23 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil
52 Adéla Kopecká Buddy Dokončil
40 Eliška Krysmanová Mr Suprise Gin Dokončil
66 Hana Perutková Lexus House Dokončil
17 Anna Janouškovcová Johanka DY Dokončil
68 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
23 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 2
14 Ema Vaňková Blandy Dokončil 7
68 Alena Palušáková Chexys Cisco Asis Dokončil 3
66 Hana Perutková Lexus House Dokončil 9
36 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 4
80 Nella Moločanová RPJ Eddy Kings Dokončil 8
17 Anna Janouškovcová Johanka DY Dokončil 1
55 Karolína Houžvičková Springee S´ Valley Dokončil 6
35 Pavlína Tislická Coldie S´ Valley Dokončil 5
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
23 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 3
32 Markéta Šárová Gábina Dokončil 3
41 Marika Tomanová Gee o Rima Dokončil 6
34 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 5
37 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 7
52 Adéla Kopecká Buddy Dokončil 1
57 Petra Potměšilová Svejkovská New Dancing Beauty Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
20 Nicola Píšová Brindle Seesee Dokončil 1
76 Tereza Zítková Baron Dokončil 3
3 Dita Pelechová Johanka DY Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
3 Dita Pelechová Johanka DY Dokončil 1
20 Nicola Píšová Brindle Seesee Dokončil 2
76 Tereza Zítková Baron Dokončil 3
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
36 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 3
35 Pavlína Tislická Coldie S´ Valley Dokončil 4
55 Karolína Houžvičková Springee S´ Valley Dokončil 5
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
7 Natálie Kokšteinová Royal Ruby Jean Dokončil 6
51 Natálie Ritschelová Mac Quade Bears Dokončil 2
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
52 Adéla Kopecká Buddy Dokončil 4
34 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 3
37 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 5
57 Petra Potměšilová Svejkovská New Dancing Beauty Dokončil 2
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
40 Eliška Krysmanová Mr Suprise Gin Dokončil 1
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
36 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 0
55 Karolína Houžvičková Springee S´ Valley Dokončil 3
35 Pavlína Tislická Coldie S´ Valley Dokončil 4
51 Natálie Ritschelová Mac Quade Bears Dokončil 2
7 Natálie Kokšteinová Royal Ruby Jean Dokončil 5
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
34 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 2
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
37 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 4
41 Marika Tomanová Gee o Rima Dokončil 3
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
66 Hana Perutková Lexus House Dokončil 2
17 Anna Janouškovcová Johanka DY Dokončil 1
32 Markéta Šárová Gábina Dokončil 4
2 Nina Zajícová Laňka Dokončil 3
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
17 Anna Janouškovcová Johanka DY Dokončil 1
2 Nina Zajícová Laňka Dokončil 2
32 Markéta Šárová Gábina Dokončil 3
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
25 Anna Kaucká Benji from Tofi Dokončil 1
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 3
36 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 7
31 Markéta Suchánková Royal Ruby Jean Dokončil 17
40 Eliška Krysmanová Mr Suprise Gin Dokončil 13
48 Nela Nekolová QT Jasper Unique Dokončil 2
9 Natálie Veselá Tamara Dokončil 9
35 Pavlína Tislická Coldie S´ Valley Dokončil 14
55 Karolína Houžvičková Springee S´ Valley Dokončil 8
14 Ema Vaňková Blandy Dokončil 15
74 Adéla Vokurková Lassi King Luck Dokončil 12
53 Maya Hejnová Cartágo Grow Dokončil 16
47 Nela Nekolová QT Power Joker Dokončil 6
17 Anna Janouškovcová Johanka DY Dokončil 11
73 Zuzana Vokurková Pepsi Blue Bay Dokončil 10
19 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 5
64 Veronika Pánková Brindle Seesee Dokončil 0
23 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 4
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
75 Tereza Zítková Divine Nessie Sunnyday Dokončil 0
47 Nela Nekolová QT Power Joker Dokončil 6
19 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 1
70 Barbora Laláková Ginger Blues Legacy Dokončil 8
45 Daniela Princová Little Dancing Vanila Dokončil 5
22 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 7
1 Ketrin Jedličková Miss Angel Hancock Dokončil 4
18 Anna Janouškovcová Sweety Rocket Jewel Dokončil 3
49 Marek Nekola QT Jasper Unique Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
16 Věra Vaňková Cartágo Grow Dokončil 3
46 Ilona Špániková Ilona Špániková Dante- S Dokončil 2
65 Eva Malá EMMH Chloè La Femme Dokončil 5
49 Marek Nekola QT Jasper Unique Dokončil 4
6 Petra Jedličková Tamara Dokončil 1
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
5 Tomáš Pešek Stormy Zip Dokončil 8
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 0
22 Natálie Kolibova Dreamed Rocker Dj Dokončil 11
29 Aleš Římal Dufek Stella Dokončil 10
39 Dominika Kašková JR Only Penelope Dokončil 1
46 Ilona Špániková Ilona Špániková Dante- S Dokončil 7
63 Tomáš Pešek RR Suggest The Best Dokončil 6
45 Daniela Princová Little Dancing Vanila Dokončil 0
32 Markéta Šárová Gábina Dokončil 4
37 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 5
28 Jaroslava Římalová Stella Dokončil 9
65 Eva Malá EMMH Chloè La Femme Dokončil 3
57 Petra Potměšilová Svejkovská New Dancing Beauty Dokončil 2
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
39 Dominika Kašková JR Only Penelope Dokončil 3
24 Tomáš Palas Magic Dancing Carl Dokončil 1
20 Nicola Píšová Brindle Seesee Dokončil 4
63 Tomáš Pešek RR Suggest The Best Dokončil 2
47 Nela Nekolová QT Power Joker Dokončil 0
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil 5
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
11 David Rada Royal Ruby Jean Dokončil 1
56 Eliška Koudelková Coldie S´ Valley Dokončil 1
59 Ema Štrojsová RPJ Eddy Kings Dokončil 1
12 Tereza Hanušová Tamara Dokončil 1
78 Emílie Vítová Magic Dancing Carl Dokončil 1
13 Tereza Lišková Royal Ruby Jean Dokončil 1
79 Nella Moločanová Regally Inner Greggo Dokončil 1
10 Matěj Duchoň Tamara Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
72 Anna Jenčková Gaudi Gun Stifler Dokončil 1
82 Magda Vričanová Ellie Dokončil 1
61 Carolina Ulbrichova Pina Colada Dokončil 1
62 Sofia Ulbrichova Bella Dokončil 1
84 Vanesa Šafránková Coffee Dokončil 1
71 Klára Princová Bella Dokončil 1
56 Eliška Koudelková Coldie S´ Valley Dokončil 1
60 Veronika Brabcová Gaudy gun Stifler Dokončil 1
81 Áďa Vričanová Mia Dokončil 1
58 Marie Horáčková Dark Darling Dokončil 1
19 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 1
54 Natálie Kolibova Silver Dokončil 1
77 Nella Moločanová Regally Inner Greggo Dokončil 1
89 Aneta Kosvancova Blesky Dokončil 1
67 Sára Jarabáková RPJ Eddy Kings Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
59 Ema Štrojsová RPJ Eddy Kings Dokončil 1
78 Emílie Vítová Magic Dancing Carl Dokončil 1
44 Linda Pichlová Yes Man Dokončil 1
80 Nella Moločanová RPJ Eddy Kings Dokončil 1
42 Kateřina Girgašová Gee o Rima Dokončil 1
43 Zuzana Girgašová Gee o Rima Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
23 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 2
55 Karolína Houžvičková Springee S´ Valley Dokončil 4
9 Natálie Veselá Tamara Dokončil 0
66 Hana Perutková Lexus House Dokončil 0
36 Klára Berdarová Summer S´ Valley Dokončil 3
35 Pavlína Tislická Coldie S´ Valley Dokončil 1
14 Ema Vaňková Blandy Dokončil 5
Zobrazit úlohu Zobrazit scoresheet
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
8 Roman Šváb QT Jumbo Jet Dokončil 4
38 Lenka Palasová Magic Dancing Carl Dokončil 1
33 Jitka Vokurková Lassi King Luck Dokončil 0
16 Věra Vaňková Cartágo Grow Dokončil 2
30 Roman Šváb Annie Leo Chex Dokončil 3
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
37 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 0
24 Tomáš Palas Magic Dancing Carl Dokončil 1
23 Natálie Kolibova Cody Holly valley Dokončil 4
41 Marika Tomanová Gee o Rima Dokončil 2
34 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 3
57 Petra Potměšilová Svejkovská New Dancing Beauty Dokončil 5
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
38 Lenka Palasová Magic Dancing Carl Dokončil 3
76 Tereza Zítková Baron Dokončil 2
20 Nicola Píšová Brindle Seesee Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
54 Natálie Kolibova Silver Dokončil 1
61 Carolina Ulbrichova Pina Colada Dokončil 1
62 Sofia Ulbrichova Bella Dokončil 1
71 Klára Princová Bella Dokončil 1
84 Vanesa Šafránková Coffee Dokončil 1
58 Marie Horáčková Dark Darling Dokončil 1
82 Magda Vričanová Ellie Dokončil 1
81 Áďa Vričanová Mia Dokončil 1
60 Veronika Brabcová Gaudy gun Stifler Dokončil 1
89 Aneta Kosvancova Blesky Dokončil 1
77 Nella Moločanová Regally Inner Greggo Dokončil 1
67 Sára Jarabáková RPJ Eddy Kings Dokončil 1
27 Helenka Doležalová Regally Inner Greggo Dokončil 1
26 Lucie Ferencová RPJ Eddy Kings Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
55 Karolína Houžvičková Springee S´ Valley Dokončil 2
35 Pavlína Tislická Coldie S´ Valley Dokončil 1
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
34 Josef Koudelka S Candie Doll Barr Dokončil 1
37 Lenka Hrdinová Čemeřice Dokončil 2
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
45 Daniela Princová Little Dancing Vanila Dokončil 1
19 Pavla Koklesova Symphony Dokončil 2
75 Tereza Zítková Divine Nessie Sunnyday Dokončil 0
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
55 Karolína Houžvičková Springee S´ Valley Dokončil
66 Hana Perutková Lexus House Dokončil
19 Pavla Koklesova Symphony Dokončil
14 Ema Vaňková Blandy Dokončil
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil
35 Pavlína Tislická Coldie S´ Valley Dokončil
Zobrazit úlohu
Startovní číslo Jezdec Kůň Stav Vítězné pořadí
65 Eva Malá EMMH Chloè La Femme Dokončil
63 Tomáš Pešek RR Suggest The Best Dokončil
16 Věra Vaňková Cartágo Grow Dokončil
28 Jaroslava Římalová Stella Dokončil
15 Nikola Růžičková Elisabeth Golden Red Dokončil
29 Aleš Římal Dufek Stella Dokončil
5 Tomáš Pešek Stormy Zip Dokončil
Zobrazit úlohu